مرکز مشاوره و راهنمایی انجام پایان نامه و سمینار

انجام پایان نامه زبان انگلیسی

مشاوره-انجام-پایان-نامه-زبان-انگلیسی-مشاوریاب

موسسه مشاوریاب به بررسی انجام پایان نامه زبان انگلیسی ، انواع گرایش ها و معرفی پایگاه های معتبر برای این رشته می پردازد:

انجام پایان نامه زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از رشته های پرطرفدار شاخه علوم انسانی است که هر ساله دانشجویان زیادی در دانشگاه های کشور جذب این رشته می شوند.

این رشته در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، سه گرایش

  • آموزش زبان انگلیسی،
  • ادبیات انگلیسی
  • و مترجمی زبان انگلیسی دارد.

مشاوره-انجام-پایان-نامه-زبان-انگلیسی-مشاوریاب

در ادامه به بررسی پایان نامه زبان انگلیسی می پردازیم:

انجام پایان نامه زبان انگلیسی – ادبیات انگلیسی

هدف آموزشی و رسالت این رشته در دانشگاه آشنایی به ادبیات و فرهنگ غرب از دیرباز تاکنون است.

برای ادامه تحصیل در این رشته دانشجویان می بایست تا با چاپ مقالات در ژورنال ها معتبر و ارائه مقالات در کنفرانس های ملی رزومه علمی خود را تقویت کنند.

انجام پایان نامه زبان انگلیسی – ادبیات انگلیسی

انجام پایان نامه زبان انگلیسی – آموزش زبان انگلیسی

هدف از آموزش این رشته در دانشگاه تربیت و ارائه روش های آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان علاقمند به فعالیت و اشتغال در امر آموزش است. چاپ مقالات در ژورنال های معتبر و شرکت در کنفرانس های ملی و بین المللی موجب ارتقاء دانشجویان در این رشته میشود.

انجام پایان نامه زبان انگلیسی عدد

مشاوره انجام پایان نامه زبان انگلیسی در تمامی گرایش ها

دانشجویان در این رشته ها در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری ملزم به ارائه پایان نامه هستند. بدین منظور موسسه علمی پژوهشی مشاوریاب با هدف همیاری دانشجویان در راستای ارتقاء و پیشرفت آنها در این رشته سعی دارد تا خدماتی نظیر مشاوره در انجام مقاله، پروپوزال و پایان نامه ارائه نماید. متخصصین و مشاوران ما گام به گام از پیشنهاد موضوع، انجام کارهای آماری و پژوهشی و کار با نرم افزار SPSS تا تکمیل فرآیند پروژه ها با دانشجویان همراه خواهند بود.

انجام پایان نامه زبان انگلیسی – مترجمی زبان انگلیسی

رشته مترجمی زبان انگلیسی از گرایشهای محبوب رشته زبان انگلیسی است. در سالهای اخیر بیش از پیش دانشجویان زیادی جذب این رشته شده اند. در دوره کارشناسی دانشجویان یا اصول و روش های ترجمه آشنا می شوند. در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری دانش نظری و عملی خود را تقویت میکنند. و بدین ترتیب جایگاه شغلی بهتری خواهند داشت. در این رشته نیز مانند تمامی رشته ها، چاپ مقالات و ارائه مقالات در کنفرانس های ملی و بین المللی زمینه ساز ارتقاء روزمه علمی دانشجویان و فارغ التحصیلان خواهد بود.

پایگاه داده های معتبر برای جستجوی مقالات

نحوه انجام پایان نامه زبان انگلیسی

انجام پایان نامه زبان انگلیسی در پنج فصل نگارش می شود:

  • کلیات پایان نامه زبان انگلیسی
  • مروری بر مطالعات پیشین و چهارچوب نظری
  • روش تحقیق
  • تجزیه و تحلیل آماری
  • نتیجه گیری و پیشنهادات

انجام پایان نامه زبان انگلیسی کتااب

۱- کلیات پایان نامه

فصل ۱ انجام پایان نامه زبان انگلیسی، حالت توسعه یافته پروپوزال نگارش شده است.

در ابتدا مقدمه ای کلی در ارتباط با موضوع مورد بحث، چالش های موجود بر سر راه و مکانیسم پیشنهادی در پاراگراف آخر می باشد. دیگر بخش های این فصل شامل اهداف پایان نامه، ضرورت انجام پایان نامه و نوآوری های پایان نامه می باشد. که با شرح و بسط بخشهای متناظر با این مطالب در پروپوزال این بخش را نگارش می کنیم. در پایان این فصل نیز واژه ها تعریف عملیاتی و مفهومی می شوند.

۲- مروری بر مطالعات پیشین

ابتدا یک مقدمه کلی در ارتباط با روشهای مورد استفاده در تحقیقات و مقالات پیشین ارائه می کنیم. این مطالب می تواند شامل موضوعات فرعی دیگری که مربوط به پایان نامه می باشد را نیز در بر گیرد، اما مطالب نگارش شده بایستی برخواسته از دل مقالات انجام شده در گذشته باشد. نکته ای که باید در این قسمت مورد توجه قرار گیرد، استفاده از مقالات به روز از پایگاه های معتبر باشد. بهتر است که این مقالات بیشتر از ژورنالها انتخاب شود. سپس متغیرهای توصیف و توضیح داده می شوند مدلهای مرتبط ارائه می شود.

پیشینه تحقیقاتی داخل و خارج از کشور از مقالات به روز استخراج می شود و در نهایت جمع بندی صورت می گیرد.

انجام پایان نامه زبان انگلیسی

۳- روش تحقیق

پس از اینکه پژوهشگر در فرآیند پژوهش با چارچوب نظری موضوع پژوهش آشنا شد و پژوهش‌‌های مرتبط با موضوع را مورد بررسی قرار داد، خواهد توانست با دیدگاهی وسیع‏تر و ابعادی جدیدتر به موضوع پژوهش خود بپردازد. بر این مبنا می تواند بر اساس چارچوب نظری پژوهش و روش‌‌های به کار گرفته شده در پژوهش‌های قبلی، روش مناسب را انتخاب و به نتایج بهتری دست یابد. در این فصل ابتدا روش پژوهش به کار رفته در این پژوهش شامل نوع پژوهش، جامعه و نمونه آماری حجم نمونه معیارهای خروج و ورود و نحوه گردآوری داده‌ها عنوان شده و سپس در نهایت روش‌های آماری بکار رفته برای آزمون فرضیه‌های پژوهش تشریح می­گردد.

۴- یافته ها

در فصل ۵، تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده با ابزارهای معتبر، یکی از پایه های اصلی هر مطالعه و بررسی است.

هدف از تجزیه و تحلیل، ارائه نتایج به شکلی قابل فهم و قابل تفسیر است.

در این مرحله از پژوهش، فرضیه های تحقیق مورد آزمون و تجزیه و تحلیل قرار میگیرد و محقق بر اساس نتایج آماری حاصل شده برای تأیید یا رد فرضیه های پژوهش داوری میکند.

این فصل اختصاص به پردازش داده ها، آزمون فرضیه ها و ارائه نتایج دارد.

بر این مبنا، ابتدا آمار توصیفی از مقادیر محاسبه شده برای متغیرهای پژوهش ارائه شده است.

در ادامه از طریق آمار استنباطی به تجزیه و تحلیل داده ها پرداخته خواهد شد.

تجزیه و تحلیل آماری معمولا با استفاده از نرم افزار SPSS انجام می شود.

اما در صورتی که روش پژوهش از نوع توصیفی و کیفی باشد محقق می بایست بدون استفاده از داده های آماری به تجزیه و تحلیل اطلاعات بپردازد.

۵- نتیجه گیری و ارائه پیشنهادات

این فصل شامل دو بخش اصلی است:

  • ابتدا مقدمه مطرح می شود
  • سپس تک تک فرضیه ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

یافته ها با مطالعات مشابه مقایسه شده و در خصوص یافته های تحقیق تبئین و توجیه صورت می گیرد. در قسمت پیشنهادات، نیز چیدن طرح که موضوع پایان نامه را بهبود می بخشد، مطرح می کنیم.

امیدواریم خواندن این مقاله انجام پایان نامه زبان انگلیسی برایتان مفید بوده باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در موسسه مشاوریاب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

با ما در واتساپ در تماس باشید